Nowe nagrania w MM Studio

Wojtek MazurekW MM Studio rozpoczęliśmy nagrania do nowego projektu – jeszcze bez nazwy, więc nie możemy jej podać ;) Całością od strony producenckiej opiekuje się Grzegorz Kopala, a muzycy pochodzą z całego kraju.

PiotrGierszewskiKompozytorem i aranżerem jest grający na instrumentach klawiszowych Wojtek Mazurek, sekcja przyjechała z Trójmiasta i składa się z Łukasza Łapińskiego na perkusji i Piotra Gierszewskiego na pięciostrunowym Music-Manie.

Wojtek Mazurek

Wojtek Mazurek nagrywa w MM Studio

Sekcja w składzie: Łukasz Łapiński - dr i Piotr Gierszewski - bas

Sekcja w składzie: Łukasz Łapiński – dr i Piotr Gierszewski – bas

Grzegorz jest pełen ciekawych pomysłów, włącznie z nowoczesną techniką nagrywania perkusji z dodatkowymi mikrofonami ustawionymi w trójkąt równoboczny, jak widać, z dużą dokładnością ;)

Producent Grzegorz Kopala w MM Studio

Producent Grzegorz Kopala przy pracy ;)

Pomysłem Łukasza Łapińskiego jest z kolei krótki, wytłumiony werbel, jak „za starych czasów” – czyli oprócz wysokiego drewnianego werbla potrzebny jest też ręcznik i taśma klejąca.

Dwa dni i wszystkie (15 sztuk!) podkłady zapięte – pełna profeska ;)

Efekty – wkrótce.

Werbel w starym stylu

Werbel w starym stylu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>